Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

Інформація про користувача

Ім’я:
Михайло
Прізвище:
Мельникович
Стать:

Чоловіча

Місто:

Івано-Франківськ

Дата Народження:
3 Березня 1982
Вебсайт:

http://batjaru.if.ua/

Про себе:

Корпорація свят Батяри на ринку весільних послуг уже 4 два роки. Раніше хлопці брали активну участь у розважальній галузі як команда КВН Батяри, з якою обїздили усю Україну.

За весь час своєї творчої діяльності взяли участь в якості авторів-сценаристів на таких телеканалах як Інтер, 1+1, Гумор ТВ, Новий, зокрема їх можна побачити у телепроєктах: «Іде по світу коляда», «Батяри збирають друзів», «Чорний Гуцул», «Варяти шоу», «Бійцівський клуб на К1»,«Міняю жінку 3 сезон на 1+1». Були ведучими різноманітних «Міс і Містер…», свята кращих фірм і товарів області «Тріумф», спортивного свята «Ніка», Вели день міста Івано-Франківська, Дрогобича, Червонограда, Ужгорода, Рави-Руської, Луцька, Пустомит та ін.. Видумували корпоративи в різних стилях (гангстерські весілля, вечори в стилі сафарі, стіляги 50-60х, гуцульські-народні і дуже вишукані європейські вечори для народних депутатів.

З нами мали нагоду попрацювати Віктор Павлік, Руслана, Юрій Горбунов, Дядя Жора, Сергій Притула, Гайтана, Степан Гіга, Іво Бобул, гурт Тартак, Мандри, Гайдамаки, Тік ну і 95 квартал.

– конферансьє-тамади на корпоративах, весіллях, випускних;

- Організація гумористичних шоу-програм. Фото, відезйомка урочистих подій. Написання сценаріїв до будь-якого свята.

0667867824 Михайло. www.batjaru.if.ua

Інформація про роботу
Компанія:

Батяри Корпорація свят

Адреса:

Івано-Франківськ

Телефон:

0667867824

VIP:
Користувач має розширені можливості.
Календар зайнятості користувача:
Додати в Twitter