Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

Артисти-зірки →

Elvis_UA - перший імперсонатор Елвіса Преслі в Україні !!!
Переглядів 453
Додав: Мартін Лазар +38 067 701 20 91 - Мартін Лазар.
Детальна інформація
          У світі нараховується близько 20 000 імперсонаторів
          Короля Рок-н-Ролл, та багато мільонів фанатів і прихільніків його творчості, в Україні  Elvis_UA став першим і поки що єдиним імперсонатором Елвіса Преслі!
          Елвіс це не просто супер-зірка світової величини, це уособлення свята, позитиву та яскравості. Хтось каже, що Елвіс лише вдало розкручений продюсерами проект, але я переконаний, що його створили самі люди, тому що в його особі вони побачили втілення своїх мрій .
 
          Elvis_UA гарантовано створить незабутні спогади у всіх присутніх на вашому святі незалежно від віку, статі та музичних вподобаннь, його виступ буде справжньою родзинкою на весіллі, дні народження чи корпоративній вечірці!
          Сценічний костюм, аксесуари, зачіска, "фірмові" рухи, професійні фонограми та саме виконання пісень - все це максимально наближене до оригіналу!  
     
      www.elvisua.at.uaКалендар зайнятості користувача:
Додати в Twitter
Коментарі
01.07.2009

Очень понравилось!!!! Это фантастика! Король жив!

Петро 16.10.2009

Ну і який в цьому прикол?
Краще би передягнувя на ДІДА ПАНАСА і казки дітям розказував!!! Взагалі не зрозуміло який це жанр, чи це музичний, чи це пародійний, на Кульпаркові є так само багато різних імперсонаторів.

22.12.2009

ти петро в своей никчёмной жизни и шарика из гамна не слепил а другим советы даёш... вот удел быков только хаить других а самим родится и умереть никем

Мар'яна 09.07.2010

Класно тут нічого нема! Зате, які гроші?

ИнтерДизайн 01.04.2017

Роза Комод (белый/золото)