Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

Артисти-зірки →

Людмила Ясінська - молода українська співачка
Переглядів 1704
Додав: Звичайний Користувач Виконавчий продюсер Роман Драбина +38 067 448 07 44
Детальна інформація
Людмила Ясінська – Яскрава зірка національного шоу-бізнесу.

       Блискучі вокальні дані, харизма і артистичність Людмили справили неповторне враження на метрів світового шоу-бізнесу в Голлівуді.

       Людмила Ясінська - молода українська співачка, фіналістка проекту «Американський шанс».
       Професійно займається танцями. Протягом двох років працювала хореографом - ставила танцювальні номери. Кандидат в майстри спорту зі спортивної аеробіки. Гастролювала з вокальним колективом по Англії. Переможниця всеукраїнського конкурсу “Студент року - 2006”. Учасниця шоу-дуету «Мілабель».
       Зйомки телепроекту «Американський шанс» проходили в Голлівуді, протягом місяця і транслювалися в ефірі телеканалу 1+1 в рамках програми Ігоря Кондратюка. Під час відбору з учасницями займалися професійні хореографи, викладачі по вокалу, представники Голлівудської Поп Академії. За час перебування в Голлівуді, Людмила, разом з іншими учасницями проекту зустрічалася з відомим R'n'B виконавцем Брайаном МакНайтом, легендарним Стіві Вандером, менеджером Селін Діон, хореграфом Брітні Спірс і Мадонни, актором Еріком Робертсом, спортсменом Денісом Родменом та іншими зірками шоу-бізнесу.

       В репертуарі Людмили українські, англійські, і російські пісні, стилістика яких дуже різноманітна: від легкої романтики в стилі R'n'B, до запальних латино-американських композицій, в тому числі пісня «Shake уоur body», яка виконувалась на Голлівудському бульварі.

       Людмила співпрацює з «stair music», однією з най перспективніших продюсерських компаній в Україні. Творчістю Людмили також зацікавився відомий продюсер David Junk (Девід Джанк), колишній віце-президент східного підрозділу Universal Music Group, що стоїть за всесвітнім успіхом t.A.T.u, Smash і Алсу.


ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Виконавчий продюсер

Роман Драбина
+38 067 448 07 44
mail to: drabyna_roman@ukr.net


Календар зайнятості користувача:
Додати в Twitter