Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

Тамада →

Олександра Андрієвська (ведуча, церемонімейстер, сценарист та режисер)
Переглядів 1128
Додав: Олександра Андрієвська м. Львів тел. +38 (067) 703-9-703, +38 (093) 130-78-99, andralex@i.ua
Детальна інформація

 

         У Вас намічається Подія? Ви хочете свято, якого ні у кого не було? Зі студією авторського Cвята Олександри Андрієвської це можливо! Описание 5 причин, чому клієнти обирають мене і мою команду:
1. Як сценарист дійства, я завжди намагаюсь придумати і створити унікальне свято. Для мене якість важливіша за кількість, тому до кожного свята я готуюся ретельно і продумую все до найдрібніших деталей. 
2. Не зважаючи на багаторічний досвід, я постійно вчуся і вдосконалююсь, підвищуючи свою кваліфікацію на курсах, семінарах і майстер-класах.
3. Я стежу за тенденціями та новинками ринку святкової індустрії і впроваджую їх у життя.
4. Своїми знаннями і досвідом я із задоволенням ділюсь зі своїми клієнтами, ми з ними завжди стаємо співавторами їх свята, я намагаюся врахувати усі їх побажання. Кожна пара для мене є унікальна!
5. І нарешті, я беру все найскладніше в організації свята на себе. Вам залишається тільки отримувати задоволення.
Я НЕ ЧЕКАЮ НА ДИВО, ДИВУЮ САМА!
Вільне володіння українською та російською мовами.         Олександра Андрієвська
(ведуча, сценарист та режисер) 
м. Львів тел. +38 (067) 703-9-703
аndralex@i.ua

Фото ↴

Всього: 7

Відео ↴

Всього: 2
Календар зайнятості користувача:
Додати в Twitter
Коментарі
12.10.2008

Таня

Олександра була тамадою на нашому весіллі!!!!Все було класно, ведуча неповторна!!!Всім було весело,у потрібних моментах офіційно!Ми задоволені.

Олена 11.03.2011

Я двічі була на весіллі, де вела програму Олександра. Обидва рази в захопленні! Тактичність, імпровізація, романтика на вищому рівні!!! До речі, на обох весіллях були свої родзинки, Олександра намагалась не повторюватись, підлаштовувалась під кожну пару окремо. Коли буду виходити заміж - немаю жодних сумнівів: тамадою мого свята буде тільки вона!!!

Олександра Андрієвська 12.11.2014
andralex


Дякую за відгуки, дійсно, багато з моїх клієнтів стають для мене добрими знайомими. Ми вже разом із ними святкуємо і хрестини, і дитячі дні народження, і ювілеї їх сім'ї. Кожна з пар для мене є неповторною. Дякую їм за це!


NaidaBeathy 25.04.2017

You are my inspiration , I have few web logs and very sporadically run out from to brand. http://2e00pztj.tumblr.com/ - Willging